Teraz jest Wt paź 15, 2019 06:29

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaczynamy dbać o siebie.
PostNapisane: Śr maja 20, 2015 18:31 

Postanowiłam zacząć wreszcie dbrać o siebie. Nie chodzi tylko o ubiór, ale również o wygląd. Nowa fryzura, nowy kolor, pielęgnacja ciała, balsam, krem, nowy lakier do paznokci, ćwiczenia i miliony innych pomysłów.

Może jeszcze ktoś ma ochotę się przyłączyć? Możemy dzielić się problemami, historiami, jak również kosmetykami które zaczęłyśmy stosować. A może są osoby które tak jak ja nigdy się nie malowały i postanowiły to zmienić ale nie wiedzą jak się do tego zabrać????

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 20, 2015 18:31 

Tytuł: Re: Zaczynamy dbać o siebie.
PostNapisane: Śr kwi 12, 2017 14:41 

Moim zdaniem każda kobieta musi o siebie dbać. Po prostu dla siebie. W końcu ładny wygląd to i lepsze samopoczucie. Ja np bardzo lubię nosić biżuterię dlatego też mam jej całą kolekcję ;)

PostNapisane: Wt maja 23, 2017 19:33 

A czy ktos z was odczuwa bol gardla przy przelykaniu? Tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/blog/domo ... u-122.html czytam o objawach ale sam nie wiem co to moze byc. Ktos z Was tez tak ma?

PostNapisane: So paź 14, 2017 19:00 

Oczywiście, że dbam! Pomijając tak oczywiste rzeczy jak kosmetyki i uroda, staram się też dbać o zdrową dietę i ładną linię. Pomaga mi w tym colon slim, który zlikwidował nieprzyjemne wzdęcia i sprawił, że nie mam już tak dużej ochoty na słodycze.

PostNapisane: N paź 15, 2017 19:36 

Ja strasznie długo borykałam się z cellulitem, który szczególnie uciążliwy zrobił się po ciąży. Próbowałam dietami go zniwelować, nawet zaczęłam ćwiczyć w domu, ale rezultaty nie były rewelacyjne. Dopiero kiedy dołączyłam do tego kurację antycellulitową https://tagomago.pl/products/collistar- ... ala-200ml/ to w końcu efekty zaczęły się pojawiać. W ciągu kilku miesięcy zredukowałam skórkę pomarańczową praktycznie do zera

PostNapisane: N paź 22, 2017 19:36 

Fajny wątek! Ja też się biorę za siebie, bo trochę zaniedbałam ostatnio czas na ćwiczenia i zabiegi kosmetyczne i widzę niestety tego efekty w lustrze. Zaczęłam od tego, że zapisałam się na ćwiczenia (na zumbę i dodatkowo też raz w tygodniu chodzę biegać), plus mam w planach regularne maseczki. Kupiłam sobie też zestaw kosmetyków do twarzy, koleżanka namówiła mnie na serię Botaniqe dostępną w Rossmannie . Do tego dieta i więcej warzyw i owoców niż do tej pory. Takie posttanowienie noworoczne, które zaczęło się wcześniej :)

PostNapisane: Pt lis 24, 2017 10:55 

Także chce o siebie porządnie zadbać, bo niestety pojawiły sie u mnie probemy z trądziekiem, który już zaczyna mnie dręczyc. Czytając forma z poradnikami i o kosmetykach duzo osób poleca kremy i żele, kupię skinoren w aptece? Czy ktoś stosował? Znalazłam także recenzję na ten temat, myślę ze warto zajrzeć.

PostNapisane: N sty 28, 2018 09:06 

Według mnie dbając o siebie warto zadbać o komfort tego dbania ;) Przykładem jest choćby odpowiednie radio do kuchni - http://techfresh.pl/jakie-radio-do-kuch ... ch-modeli/ Dzięki niemu gotowanie może byc przyjemniejsze ;)

PostNapisane: N lut 04, 2018 08:40 

Ja przede wszystkim muszę zgubić brzuszek. Niby jestem szczupła, a brzuch odstaje. Dlatego noszę się zamiarem kupna http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ... -1137.html Myślę że ta ławeczka przyda się do ćwiczeń nie tylko mi. Nie jest droga, miekka ale trwała. Można ją odpowiednio ustawiać dopasowując do swojego wzrostu i wagi.

PostNapisane: Śr lut 28, 2018 08:29 

Najlepszym sposobem żeby to zrobić jest przejście na diete. Nie tylko będziecie się lepiej czuć, ale na pewno dużo lepiej będziecie wyglądać gdy stracicie parę kilogramów. Ja mam takie właśnie postanowienie na nowy miesiąc :) Znajoma poleciła mi już stronę firmę Kcalmar i pomoc dietetyczną, którą oferuje dietetyk katowice. Widziałam, że na tej stronie tej firmy są opinie o każdym dietetyku. Również mają bardzo pomocną w utrzymaniu diety aplikacje mobilną.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 08:29 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona