Teraz jest Wt sie 20, 2019 17:20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaczynamy dbać o siebie.
PostNapisane: Wt mar 27, 2018 17:43 

Ja, bardzo o siebie dbam! Zawsze staram się zdrowo odżywiać, uprawiam też regularnie sport. Nie oznacza to oczywiście, że odmawiam sobie przyjemności. Raz w tygodniu zdarza mi się jeść przepyszną pizzę od http://szczecin.pizzerianocna.pl/#promocje - zawsze korzystam z aktualnie trwających promocji, gdyż pozwalają sporo zaoszczędzić! Zamawiam w niej nie tylko pizze, ale również sałatki!

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2018 17:43 

PostNapisane: Wt kwi 24, 2018 10:42 

Uważam, że warto dbać o siebie, cały czas. Ja staram się poprzez zdrowe odżywianie, bogate w dużą ilość warzyw i owoców. Do tego chodzę na fitness albo jeżdżę na rowerze. Systematycznie piję też tonik Biovital z witaminami B, C, E, żelazem i ekstraktem z głogu. Skóra lepiej wygląda z uwagi na przeciwutleniacze, serce jest wzmocnione i mam dużo więcej energii. Zupełnie inaczej się człowiek czuje i wygląda, jeśli dba o siebie i swoje zdrowie.

PostNapisane: Śr maja 09, 2018 11:44 

Dobra sprawa, coraz więcej osób zaczyna dbać o swoje zdrowie. Ja sama muszę ze względow zdrowotnych przejść na jakąś dietę. Na stronce https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl znalazłam już propozycje diety pudełkowej dostaraczanej wygodnie do domu. W mieście sprawdza sie to podobno świetnie :)

PostNapisane: Pn maja 28, 2018 05:02 

Ja w ramach diety postanowiłam zrezygnować z używania cukru, bo jest wysokokaloryczny i niezdrowy. Zdecydowałam zastapić go słodzikiem, jest małokaloryczny a słodki. Gdy koleżanki w pracy zobaczyły u mnie słodzik to wywiązała się całkiem ciekawa dyskusja. Jedne były po mojej stronie, inne twierdziły że narażam się na powazne kłopoty zdrowotne. O dziwo dyskusję przerwała szefowa pokazując nam artykuł http://www.styl.pl/zdrowie/leksykon-zdrowia/uklad-pokarmowy/news-aspartam-bezpieczny-slodzik-zamiast-cukrow,nId,1488651
Okazało się że ona od ponad 2 lat stosuje słodzik - a jaką ma figurę.
Słodzik jest bezpieczny. Są tylko dwa wyjątki kobiety w ciąży i chorzy na fenyloketonurię. Te dwie grupy nie mogą używać słodzika.

PostNapisane: Pt cze 22, 2018 15:49 

Ja z figurą na szczęście nie mam problemu, więc o dietę jakoś specjalnie dbać nie muszę. Jednak moje paznokcie są w fatalnym stanie :( Łamią się i rozdwajają :( Widziałam w internecie pozytywne opinie na temat odżywki do paznokci http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html, Czy może któraś z Was jej używała i mogłaby potwierdzić, czy odżywka rzeczywiście daje takie spektakularne efekty?

PostNapisane: So cze 23, 2018 16:19 

Jeżeli poszukujesz shakerów to zachęcam do porozumienia się z firmą Promixx.com.pl. Najwyborniejsze w internecie produkty używane przez kolosów. Dzieki specjalnej konstrukcji ten szejker umożliwi odpowiednie zmieszanie cieczy. Renomowany towar do każdego typu odżywek dla sportowców.

PostNapisane: Śr cze 27, 2018 06:25 

Dbanie o siebie to podstawa. Szczególnie jeśli chodzi o skórę. Trudno mi zrozumieć, gdy niektóre kobiety tego nie robią. Używam tylko dobrych kosmetyków i zawsze szukam opinii przed zastosowaniem. Do codziennej pielęgnacji twarzy mam obecnie naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica. W razie potrzeby w gotowości leży również biocelulozowa maseczka odżywczo-nawilżająca POLSKA. To najlepsza jakość, więc dlaczego miałabym nie skorzystać.

PostNapisane: So cze 30, 2018 06:03 

Trochę mi sie posypała cera. Myślę, że weszłam w ten niemiły dla kobiety wiek :) Odstawiłam na bok wszystkie kremy napakowane chemią, bo mi po prostu przestały służyć. Kiedyś śmiałam sie z naturalnych produktów, dziś innych bym nie kupiła. Jak to sie światopogląd z wiekiem zmienia :) Znalazłam dla siebie markę IOSSI https://cosmetin.pl/kategoria/iossi/ Warto skorzystać z ich maseczek, kremów, czy chocby rewelacyjnego węgla - pasty do mycia twarzy.

PostNapisane: Pn lip 02, 2018 10:32 

Ja mogę z czystym sumieniem polecić poradnie dietetyczną DietetykVita w Warszawie. Pani Elżbieta jest świetna bardzo dobrym dietetykiem swojej dziedzinie. Super kontaktuje się z pacjentami, dokładnie bada każda sytuację. W ogóle nie odczuwaliśmy, że jesteśmy na diecie:) posiłki były super przygotowane jak i opisane. Dla nas było to coś nowego. Ma poczucie humoru, a co najważniejsze, że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie:)

PostNapisane: Wt lip 03, 2018 12:24 

Dobrym dodatkiem do dań podczas diety są świeże zioła doniczkowe. Dlatego dobrze wiedzieć jak uprawiać zioła w kuchni. Odpowiednia pielęgnacja i podlewanie pozwoli nam dłużej się nimi cieszyć.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2018 12:24 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona