Teraz jest Wt paź 15, 2019 07:07

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaczynamy dbać o siebie.
PostNapisane: Śr lip 04, 2018 09:26 

Ja też postanowiłem zadbać o siebie. Zaczynam od zmiany diety: eliminuję smażone i ciężkostrawne potrawy i wprowadzam więcej owoców i warzyw. Największy problem mam ze słodyczami. Może ktoś mógłby mi doradzić co stosować zamiast cukru? Szukam jakiś zdrowych zamienników.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2018 09:26 

PostNapisane: Śr lip 04, 2018 12:20 

Od kilku miesięcy staram się zdrowo odżywiać. Trzymam się reguł i ograniczyłam spożycie cukru oraz słodkie napoje. Na kolacje robię najczęściej wytrawne muffiny, do których wykorzystuję papilotki do babeczek. Jest to pożywne danie, które czasami zabieram również do pracy na lunch

PostNapisane: Pt lip 06, 2018 08:42 

Ja postanowiłam rok temu o siebie zadbać i nie żałuję. Udałam się do kliniki medycyny estetycznej, która zadbała o wygląd mojej twarzy. Mają w niej urządzenie sono queen, które odmłodziło moją cerę. Czuję się piękna!

PostNapisane: Pn lip 09, 2018 10:21 

Postanowiłam również o siebie zadbać, a głównie o stan mojego słuchu. Powinnam w jakiś sposób go poprawić, ponieważ przeszkadzają mi w normalnym funkcjonowaniu pewnego rodzaju szumy. Jest co prawda pewien suplement, który zawiera naturalne składniki i sporo o nim czytałam. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie ucha wewnętrznego. Nie widziałam jednak go u siebie w aptece. Może wy mi powiecie gdzie go znaleźć. Gdzie kupić Calminax ?

PostNapisane: Wt lip 10, 2018 10:47 

miałam akcję podobną przed wakacjami jakieś 4 miesiące temu, chciałam lepiej w tym roku czuć się w stroju :) polecam każdemu !

PostNapisane: Wt lip 24, 2018 06:06 

A jaki krem nawilżający polecacie ? Chodzi mi o krem do bardzo przesuszonej skóry twarzy ? Chodzi mi o taki który będzie nawilżał a nie podrażniał i najlepiej na naturalnych składnikach, który nie zatyka porów. Co jakiś czas chodzę na basen, a chlor strasznie wysusza skórę. Macie jakiś godny polecenia krem ? Czy może ktoś z was używa nawilżającego kremu Calluna Medica ? Bo ten mi poleca koleżanka.

PostNapisane: Pt sie 17, 2018 05:14 

Jeśli chcesz zadbać o swoją skórę - nawilżyć, odżywić, zregenerować to wypróbuj balsamów z firmy Magvita. Tutaj https://magvita.pl/ masz ich stronę, gdzie możesz zamówić. Główny składnik tych balsamów to olej kokosowy tłoczony na zimno z kokosów z Fidżi oraz olejek Frangipani - olejek kwiatowy. Myślę, że warto przetestować.

PostNapisane: Pn sie 20, 2018 08:23 

Zawsze mi mówiono, że trzeba dbać o zdrowie i robić regularne badania. Można w ten sposób uchronić się przed chorobami! Przykładowo, gdyby moja babcia nie chodziła na wizyty u okulisty, to w porę lekarz nie wykryłby u niej zaćmy! A to poważna choroba, która prowadzi do utraty wzroku. Usuwa się ją operacyjnie ALE można to zrobić szybko i bez czekania w kolejce: http://www.operacjazacmy.info/

PostNapisane: Cz sie 23, 2018 12:45 

To świetnie, że postanowiłaś o siebie zadbać. Nie dość, że będziesz się lepiej czuła sama ze sobą, to jeszcze otoczenie zacznie Cię inaczej postrzegać. Dobrze dopasowane ubrania, modna fryzura, wybielanie zębów - wszystko to wpływa na efekt końcowy ;)

PostNapisane: Wt wrz 04, 2018 04:21 

Ja zaczynam dbać o moją skórę, szczególnie rąk. Środki chemiczne zawarte w płynach do naczyć, proszkach bardzo podrażniają, Znalazłm na to sposób https://www.strywald24.pl/masc-zywokostowa-130-ml.html Ta maść regeneruje naskórek, nawilża, zmniejsza opuchlizny. Jest bardzo dobra,

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2018 04:21 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona