Teraz jest Wt paź 15, 2019 07:11

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: pielegnacja
PostNapisane: Wt paź 24, 2017 16:48 

Hej! Dbacie o siebie? Jakie zabiegi dla poprawienia swojej urody stosujecie? Tutaj https://blog.tagomago.pl/odmladzajace-t ... -wygladac/ czytam o rożnych trickach i mam zamiar jest stosować. A jak to wygląda u Was?

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 24, 2017 16:48 

Tytuł: Re: pielegnacja
PostNapisane: N lis 26, 2017 14:19 

Ja głownie skupiam się na pielęgnacji moich włosów, stosuje maski i odżywki, raz biore witaminy aby od wewnątrz wzmocnić moje włosy. Bardzo obawiam sie łysienia, poneważ moja mama w wieku zaledwie 34lat zaczeła łysieć, boje sie ze mnie tez to może spotkać:( Dlatego, aby temu zapobiec robie co moge, znalazłam tez ciekawa renzję http://3xile.pl/szampon-dx2-nie-dziala-moja-opinia-o-dx2/ Co sądzicie? Pomogą te produkty?

PostNapisane: Śr lut 21, 2018 10:12 

Stawiam na dobre kosmetyki, bardzo dobre ma swederm, ten krem to kupuję w ilościach hurtowych https://naturmedicin.pl/produkt/swederm-hudsalva/ świetnie dziala na moja bardzo suchą i problematyczną skórę

PostNapisane: Pt mar 16, 2018 07:57 

A ja nie wyobrażam sobie życia bez naturalnych kosmetyków. Według mnie ich działanie jest o wiele lepsze jak ten na bazie chemii. Zobaczcie przykładowo na ten krem do twarzy https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/ ... 45-ml.html . Nie jest w tej drogerii online drogi, a ponoć stosowanie jego przynosi naprawdę dobre efekty. Dlatego ja z pewnością go wypróbuję.

PostNapisane: N mar 25, 2018 14:54 

Oczywiście zgadzam się, że w dbaniu o siebie kosmetyki są niezbędne i też mam swoje ulubione. Jednak uważam, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna mają tu równie ważne znaczenie. Ja dodatkowo zaczęłam pić tonik biovital; u mamy trafiłam na ulotkę bo sama go pije; wyczytałam że na serce, krążenie, stresy i przy zwiększonej aktywności, więc dla mnie idealny w ramach profilaktyki.

PostNapisane: Wt maja 29, 2018 10:51 

Nie mogę patrzeć, jak mój syn stara się dbać o swoje włosy, a one mimo wszystko coraz bardzo wypadają. Po każdej kąpieli może garściami je wyjmować z wanny. Ktoś z was używał może takiego preparatu o nazwie Loxon Max? Szukam opinii na jego temat, bo chciałam kupić synowi. Czytałam w internecie, że bardzo pomaga. To chyba jedyny ratunek na wypadanie włosów .

PostNapisane: Śr cze 06, 2018 10:26 

Spróbujcie zastosować do pielęgnacji cery kosmetyków marki Calluna Medica. Żadne inne tak nie poprawiają kondycji skóry. Korzystam najczęściej z ich naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego. Nie mogę uwierzyć, gdy zaglądam w lustro. Moja skóra z dnia na dzień młodnieje. To za sprawą naturalnych składników w nim zawartych. Nic tak precyzyjnie i głęboko nie odżywiło wcześniej mojej cery :)

PostNapisane: Pt lip 06, 2018 08:50 

Ja zawsze dbałam o pielęgnację swojej skóry i cery, a mimo wszystko wraz z wiekiem zauważyłam zmiany. Na szczęście jest coś takiego jak medycyna estetyczna. Kocham tego kogoś kto stworzył urządzanie sonoqueen, które sprawia, że znów jestem piękna.

PostNapisane: Pn lip 09, 2018 10:39 

Dla mnie codzienna pielęgnacja to przede wszystkim wybór odpowiednich kosmetyków. Jest sporo dobrych od HB. Używam ich dezodorantów, żeli i sprawdzają mi się. Takie dobre kosmetyki to podstawa.

PostNapisane: Wt lip 10, 2018 12:01 

ja stosowałam mikrodermabrazję oraz usuwałam laserowo włoski i to tyle jak na razie

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 10, 2018 12:01 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona