Teraz jest Wt paź 15, 2019 06:39

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piekna sylwetka i to już
PostNapisane: Pn lis 06, 2017 16:38 

MASZ DOŚĆ NIEDZIAŁAJĄCYCH DIET I PLANÓW TRENINGOWYCH?
ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ RAZ A DOBRZE - NAWET W CIĄGU JEDNEGO TYGODNIA!
WEJDŹ TERAZ NA : WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 06, 2017 16:38 

Tytuł: Re: Piekna sylwetka i to już
PostNapisane: Pt sty 26, 2018 17:50 

Sylwetka to nie wszystko, warto też zadbac o odpowiedni kolor skóry - odwiedzać solarium czy stosować Soleil Identite Face Samoopalacz do twarzy SPF 8 Intense Bronze - https://tagomago.pl/products/chanel-sol ... onze-50ml/ . Blada skóra moim zdaniem nie jest atrakcyjna, także i kolor naszego ciała warto wziąć pod uwagę jak chcemy wygladać atrakcyjnie.

PostNapisane: Śr lut 21, 2018 10:20 

próbowałyście stosować błonnik przy odchudzaniu? ciekawi mnie najbardziej opinia o colon slim :) jak szybko można zobaczyć efekt, wiadomo ze bez ćwiczeń będzie ciężko ale na pewno wspomaganie się prydaje

PostNapisane: Wt kwi 17, 2018 18:33 

lawendda napisał(a):
próbowałyście stosować błonnik przy odchudzaniu?

Błonnika nie stosowałam, ale za to kupiłam sobie kurkuminę na https://enaturalnie.pl/odchudzanie_74, która według producenta miała podkręcić przemianę materii. Udało mi się schudnąć, oczywiście oprócz tego suplementu stosowałam też dietę i dużo się ruszałam, ale mam wrażenie, że kurkumina przyspieszyła cały proces :)

PostNapisane: Wt kwi 24, 2018 10:25 

Myślę, że jak się człowiek zdrowo odżywia, ja staram się jeść o tych samych porach, bez żadnego podjadania między posiłkami i dodatkowo uprawia jakiś sport, to też można uzyskać dobre efekty zarówno jeśli chodzi o figurę ale i o zdrowie. Ja nie stosuję diet. Ale prowadzę taki tryb życia jak wcześniej wspomniałam. Do tego na wzmocnienie i lepszą kondycję piję regularnie tonik biovital; mam więcej energii, serce też wzmacniam; i mi to wszystko w zupełności wystarcza;

PostNapisane: Cz maja 24, 2018 16:30 

Ładnej sylwetki bez diety i ruchu nie osiągniemy. Jednak aby wszystko ładnie ze sobą współgrało warto również zadbać aby nasz organizm był wolny od toksyn. Zimą polecam do tego saunę latem i wiosną dobrym sposobem na oczyszczanie jest lek sylimarol. To bardzo tanie i bezpieczne pozbycie się zanieczyszczeń z organizmu.

PostNapisane: N lip 01, 2018 07:13 

Zwłaszcza teraz gdy zaczęło się lato ważna jest sylwetka :) Od kilku miesięcy trenuję intensywnie bieganie i naprawdę widać u mnie świetne efekty. Muszę zmienić swoją odzież do treningu na lepszej jakości. Bardzo podobają mi się te polskie produkty https://repinpeace.com/pl/ . Kupię sobie chyba te długi legginsy do biegania. Niesamowite kolory i fantastyczny wybór. Które byście wybrali?

PostNapisane: Wt lip 03, 2018 10:23 

Ja polecam bieganie ! Od czasu kiedy w moim domu znajduje się bieżnia moja sylwetka jest o wiele lepsza. :mrgreen: Do tego jeszcze dwa razy w tygodniu odwiedzam siłownię i oczywiście dieta! :?

PostNapisane: Wt lip 03, 2018 14:01 

Zdecydowanie bieganie to jeden z najlepszych sposobów. Ja odkąd mam mój świetny zegarek do biegania robię to jeszcze częściej. Czasami warto zainwestować w takie gadżety, które dodadzą nam motywacji.

PostNapisane: Pt lip 06, 2018 11:10 

Siłownia, siłownia, siłownia! To jedna z najlepszych rzeczy dla naszego ciała. Wskakuj w legginsy na fitness i do dzieła!

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2018 11:10 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona