Teraz jest So lis 23, 2019 01:44

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: e-sklep
PostNapisane: N paź 02, 2016 20:12 

Prowadzi ktoś z Was wlasny sklep internetowy? Jakie oprogramowanie macie? Tutaj klik czytałem sporo o oprogramowaniach, wiem juz co i jak, ale nie wiem jakie wybrać. Doradzicie?

Tytuł:
PostNapisane: N paź 02, 2016 20:12 

Tytuł: Re: e-sklep
PostNapisane: Śr lut 01, 2017 19:49 

Nikt? A stricte odzieżowy ktoś prowadzi? Jakich macie dostawców? Skąd towar nabywacie? Kupuje ktoś w tej hurtowni - http://wolka24.com/ ? Znacie ją? Jak z jakością ubrań? Wszystko okej? Bo widzę, że modne ubrania mają.

PostNapisane: So lip 01, 2017 13:10 

Jeżeli prowadzicie taki sklep to na pewno powinien was zainteresować temat płatności sms. Taką usługę oferuje firma MyBill.pl. Różne formy płatności za zakupy, a nawet za udostępniane treści to świetna sprawa dla waszych klientów, na pewno to docenią w waszych sklepach.

PostNapisane: Pt paź 20, 2017 22:36 

Ja prowadziłem swój sklep, ostatni czas leciał na shoperze.

PostNapisane: Śr lis 22, 2017 09:27 

Tak ja obsługuje sklep internetowy, w okresie zimowym jest dużo pracy, a coraz więcej polaków kupuje przez internet :) Pozdrawiam

PostNapisane: Wt lut 13, 2018 09:33 

Nie dziwne, że kupujemy w Internecie coraz więcej, ponieważ tak jest najwygodniej, a także oferta jest najszersza ;) . Jako klientka lubię także płacić przez płatności internetowe, które jeszcze bardziej ułatwiają zakupy i nie sprawiają tyle kłopotu, co gotówka, którą trzeba rozmieniać i poszukiwać bilonu. Dobrze, że istnieją firmy takie jak https://www.cashbill.pl/ , które je obsługują. Dla mnie taka zapłata to codzienność.

PostNapisane: Pn kwi 16, 2018 07:22 

A jak często korzystacie z internetowych sklepów? I jakie to są najczęściej sklepy? Ja chyba wybieram takie punkty, gdzie mogę znaleźć dobre ciuszki i kosmetyki. Teraz planuję dokonać zkaupu palety cieni golden rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/pale ... -rose.html . Czy może ktoś z was stosował tej firmy kosmetyki? Czy rzeczywiście mają takiej wysokiej jakiej jakości?

PostNapisane: Pn kwi 30, 2018 08:12 

Jeśli prowadzicie sklep internetowy z odzieżą i dodatkami, to na pewno przydadzą Wam się namiary do jakieś dobrej hurtowni z galanterią skórzaną. Osobiście mogę polecić http://www.hurtowniagalanter.pl/ - mają tam bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu Wy również będziecie mogli zaoferować okazje cenowe Waszym klientom. Przy tym wszystkim została zachowana wysoka jakość produktów, więc naprawdę z czystym sumieniem polecam ;)

PostNapisane: Śr lip 04, 2018 12:26 

Bardzo często korzystam ze sklepów online, ponieważ jest to łatwe rozwiązanie. Ostatnio były poszukiwane papilotki do wypieków, które udało mi się znaleźć. Wybrałam letnie i słoneczne kolory, w sam raz na urodzinowe wypieki lub garden party ze znajomymi

PostNapisane: Pt lip 06, 2018 08:33 

Już wiem jak skrócić czas ładowania stronyw moim sklepie internetowym z zegarkami. Warto czytać artykuły na ten temat, ponieważ branża bardzo się rozwinęła i trzeba być na bieżąco

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2018 08:33 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona